2003 yılında koli ve kutu üretimi yapmak üzere 2000 m² kapalı üretim tesisi, 2000 m² depolama ve sevkiyat alanı ile, Mustafa İnan liderliğinde faaliyetlerine başlayan Ekspres Koli & Kutu, günümüzde 10 Adet profesyonel kesici makine, 3 Ar-Ge sorumlusu uzman ve sınırsız üretim kapasitesine ulaşmıştır.

19 yılını başarıyla geride bırakan Ekspres Koli koliuretimi ve kutu üretiminin yanı sıra hijyenik ürünleri de modelleyip piyasaya arz etmeyi başarmıştır.

2017 yılına e-ticaret ile daha fazla kesime hitap etmeyi hedefleyen Ekspres Koli, Antalya’nın firması olamakla yetinmeyip tüm Türkiye’ye satış ağı kurmayı hedeflemiş ve insanların kullanımına yönelik ürünlerin yanı sıra pet taşıma kolileri ve kedi otlu özel tasarım evcil dostlarımıza yönelik yer kaplamayan tırmalama kartonlarını da bünyesinde üretime başlamıştır.

Gelen yoğun taleplere istinaden, jut halatlı, peluş kaplamalı ve tamamen orjinal ürünler ile kedi oyun alanları, kedi yuvaları, kedi tırmalama tahtalarını da hayata geçirdiği pet bölümünde üretim pazara sunmuştur.

Emin adımlar ile yürüdüğümüz sektörümüzde her zaman yeniliklere hazırlıklı amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonel ürünleri sunmaya devam edecegiz.

Mustafa İNAN